נוטריון
דף הבית » אודותינו » עורך דין
 

עורך דין

 

משרד הנוטריון של עורך דין דניאל תמיר מתמחה בנושאי מקרקעין ומיסוי מקרקעין, וכן בנזיקין ובדיני ירושה ועיזבון. עם לקוחות המשרד נמנים נפגעי גוף עקב רשלנות רפואית, תאונות דרכים ותאונות עבודה.

מאז הקמת המשרד, נזקפות לזכותו הופעות רבות בבתי המשפט, תוך מעורבות בקביעת הלכות, בין היתר בעניין רשלנות רפואית בבית המשפט העליון.

עורך דין - תמיר דניאל, עו"ד ונוטריון

ערכו המוסף של המשרד בא לידי ביטוי במישורים רבים, ובהם:

עורך דין מקצועי

מקצועיות, מיומנות ושיתוף פעולה עם מומחים בעלי שם בתחומים הרלוונטיים לעניין הנדון, כגון ענייני רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה,
ועניינים הנוגעים למקרקעין, בארץ ובחו"ל.
 

עורך דין לשון הרע

הזכות לשם טוב היא זכות חוקתית, ולכך דואג עורך דין לשון הרע המתמחה בדיבה ולשון הרע, פרסום לשון הרע זהו פרסום הנועד לפגוע בזדון.
הוצאות לשון הרע נפוצות בעיתונות, באינטרנט, ולעיתים מהווים גם פגיעה בפרטיות. חוק לשון הרע קובע פיצוי כספי גבוה ללא הוכחת נזק מצד הנפגע.
 

עורך דין עם יחס אישי

עו"ד תמיר מקפיד להיפגש עם כל אחד ואחד מלקוחותיו, ולחקור את פרטי המקרה לעומק מגוף ראשון, על מנת לתת את המענה הרלוונטי המיטבי,
תוך כדי התנהלות מעמיקה ורצינית, על מנת להגיע לתוצאות המקצועיות ביותר.

עורך דין זמין, גם בימי שישי

זמינות: צוות המשרד ובראשם עו"ד תמיר הינם זמינים כל העת ליצירת קשר, ייעוץ וטיפול מיידי, ולמענה על שאלות ובעיות שוליות כדחופות,
בהתאם לצרכי הלקוחות ודחיפות העניין. לידיעתכם, משרדנו הוא מבין היחידים בארץ שעובד בימי שישי, בשביל הנוחות שלכם.


עורך דין עם נסיון

עורך דין דניאל מ. תמיר הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן, חבר בלשכת עורכי הדין, והינו מכהן בתפקיד נוטריון מאז שנת 2003.
מאחוריו 20 שנה של ניסיון מקצועי העשיר בעיסוק בעריכת דין, בייצוג אנשים פרטיים למול תאגידים, רשויות ציבור וחברות ביטוח,
כמו גם במשפט הפרטי (לדוגמה, יעוץ לגבי ניסוח ותקינות חוזה מכירת דירה) ונושא ברזומה מרשים של ליטיגציה בבתי המשפט השלום, המחוזי והעליון.

עורך דין סודי

צוות המשרד מקפיד על שמירת כללי האתיקה וכללי הלשכה, וכל ענייניהם ופרטיהם של הלקוחות נשמרים תחת מעטה סודיות מלאה, גם כשמדובר בשיתוף פעולה וקבלת יעוץ מקצועי מול עורך דין פלילי ממשרד אחר. רשת המשרד הינה מאובטחת בקפידה, והתיקים הכוללים את פרטי הלקוחות נשמרים במשרד מאובטח ומבוטח.

עורך דין בדרך שלכם

מיקום נגיש ונוח: בנוסף לסניף הממוקם ברח' ארלוזורוב שברמת גן ומרכז את הטיפול בעניינים שבאזור תל אביב והמרכז, ישנו סניף לנו סניף נוסף הממוקם בערד, ומהווה את המוקד של מחוז הדרום - מקרקעין ונדל"ן הממוקמים באזור באר שבע והדרום, ליטיגציה בבית המשפט בבאר שבע,
וכן טיפול בעניינים הנמצאים בסמכות משרדי הממשלה של מחוז הדרום - מנהל המקרקעין, המיסוי וכיוצא בזה.

עורך דין - תמיר דניאל - עו"ד ונוטריון

צרו עימנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר